Program

 
Club Câini de Agrement25.10.2019
Club Bull Type Terrier25.10.2019
Club Caucasian25.10.2019
Club Retriever25.10.2019
 
C.A.C.26.10.2019
C.A.C.I.B.26.10.2019
 
C.A.C.I.B.27.10.2019

Ringuri

Arbitri CAC
26 Octombrie 2019
CACIB
26 Octombrie 2019
CACIB
27 Octombrie 2019
Csaba Zsolt Lokodi Grupa 1 Grupa 2: Boxer, Terra Nova, Landseer, Tchiorny Terrier, Hovawart, Pyrenean Mountain Dog, St. Bernhardshund, Swiss Mountain and Cattle Dogs Grupa 4
Grupa 7
Cristina Epuraș Grupa 4
Grupa 7
Grupa 8 Grupa 3 without long legged terriers and Jack Russell Terrier
Grupa 6
Zsolt Molnár Grupa 5
Grupa 10
Grupa 2: Tosa Inu, Kangal, Fila Brasileiro, Dogo Argentino, Dogo Canario, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Mastino Napoletano, Perro Dogo Mallorquín, Mastiff, Bulldog, Cimarrón Uruguayo Grupa 1
Judit Korózs-Papp   Grupa 1: Belgian Shepherd, Hungarian Shepherd, English Shepherd, White Swiss Shepherd Grupa 3: Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Border Terrier, Brazilian Terrier, Fox Terrier (smooth), Fox Terrier (wire), German Hunting Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Irish Terrier, Jack Russell Terrier, Japanese Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Parson Russell Terrier, Welsh Terrier
Cătălin Ionete   Restul Grupei 1
Ciobăneşti româneşti
 
Vincenzo Parmiciano Grupa 2: Tosa Inu, Kangal, Fila Brasileiro, Dogo Argentino, Dogo Canario, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Mastino Napoletano, Perro Dogo Mallorquín, Mastiff, Bulldog, Cimarrón Uruguayo Grupa 2: Kavkazskaïa Ovtcharka, Sredneasiatskaïa Ovtcharka, Do Khyi, Cane Corso Italiano Grupa 2: Boxer, Terra Nova, Landseer, Tchiorny Terrier, Hovawart, Pyrenean Mountain Dog, St. Bernhardshund, Swiss Mountain and Cattle Dogs
Restul Grupei 2
Vladimir Mihaljcic Grupa 8 Grupa 3 Grupa 2: Kavkazskaïa Ovtcharka, Sredneasiatskaïa Ovtcharka, Do Khyi, Rottweiler
Pedro Armando Ramos Lang Grupa 9 Grupa 5
Grupa 10
Grupa 2: Tosa Inu, Kangal, Fila Brasileiro, Dogo Argentino, Dogo Canario, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Mastino Napoletano, Perro Dogo Mallorquín, Mastiff, Cimarrón Uruguayo
András Korózs Grupa 2: Cane Corso Italiano, Bullmastiff, Deutsche Dogge
Grupa 6
Grupa 4
Grupa 7
Grupa 8
Manola Poggesi Grupa 3 Grupa 2: Boxer, Terra Nova, Landseer, Tchiorny Terrier, Hovawart, Pyrenean Mountain Dog, St. Bernhardshund, Swiss Mountain and Cattle Dogs
Grupa 6
Grupa 2: Cane Corso Italiano, Dobermann, Deutsche Dogge, Schnauzers, Pinschers
Grupa 9: Bouledogue français, Mops, Boston Terrier
Stefan Popov Grupa 2: Dobermann, Schnauzers, Pinschers
Restul Grupei 2
Grupa 9 Grupa 5
Grupa 10
Andrea Csatari Nemeth Grupa 2: Boxer, Terra Nova, Landseer, Tchiorny Terrier, Hovawart, Pyrenean Mountain Dog, St. Bernhardshund, Swiss Mountain and Cattle Dogs Grupa 2: Dobermann, Deutsche Dogge, Schnauzers, Pinschers
Restul Grupei 2
Grupa 9 fără Bouledogue français, Mops, Boston Terrier
Csaba Levente Furo Grupa 2: Kavkazskaïa Ovtcharka, Sredneasiatskaïa Ovtcharka, Rottweiler    

CCAR

 
CCAR Krisztina Kövesdi
Dr. Roberto Schill

Arbitri

 

Andrea Csatari Nemeth
România

Cristina Epuraș
România

Csaba Levente Furo
România

Cătălin Ionete
România

András Korózs
Ungaria
 

Judit Korózs-Papp
Ungaria

Krisztina Kövesdi
Serbia

Csaba Zsolt Lokodi
România

Vladimir Mihaljcic
Serbia

Zsolt Molnár
România
 

Vincenzo Parmiciano
Italia

Manola Poggesi
Italia

Stefan Popov
Bulgaria

Pedro Armando Ramos Lang
Brazilia

Dr. Roberto Schill
România

Organizatorii îşi rezervă dreptul de a modifica lista arbitrilor.

Înscrie un câine




Bull Type Terrier Club
25.10.2019

Înscriere online câine

bulltypeterrier.ro


Retriever Club Romania
25.10.2019

Înscriere online câine

retrieverclub.ro

Câini înscrişi

Club Câini de Agrement / Toy Club
25.10.2019
35

C.A.C.
26.10.2019
530

C.A.C.I.B.
26.10.2019
563

C.A.C.I.B.
27.10.2019
517

Vezi detaliat