Program

 
C.A.C.27.10.2018
C.A.C.I.B27.10.2018
C.A.C.I.B.28.10.2018

Ringok

Ring Bírók CACIB
27 Október 2018
CAC
27 Október 2018
CACIB
28 Október 2018
1 Oksana Grebeniuc 5-ös Csoport
2-es Csoport: Schnauzers, Dogo Argentino, Dogue de Bordeaux, Fila Brasileiro
1-es Csoport: Deutscher Schäferhund
2-es Csoport: Sredneasiatskaia Ovtcharka
9-es Csoport: Mops, Chihuahueño, Russian Toy
3-as Csoport
2 Augustin Ionescu 2-es Csoport: Kavkazskaia Ovtcharka, Sredneasiatskaia Ovtcharka, Mastino Napoletano, Berner Sennenhund, Shar-Pei 1-es Csoport: English Shepherd Breeds
A többi a 8-es csoportból
5-ös Csoport
7-es Csoport
3 Yuliya Ovsyannikova 3-as Csoport: American Staffordshire Terrier, Jack Russell, Yorkshire terrier
4-es Csoport
9-es Csoport: Chihuahueño, Russian Toy
5-ös Csoport: Alaskan Malamute, Samoiedskaïa Sabaka, Siberian Husky, Deutscher Spitz, Akita Inu, Shiba Inu
9-es Csoport: Bouledogue Français
2-es Csoport: Kavkazskaia Ovtcharka, Sredneasiatskaia Ovtcharka, Tchiorny terrier, Do-khyi
4 Vasile Carol Papp 2-es Csoport: Dobermann, Rottweiler, Pinscher, Deutsche Dogge, Boxer, Newfoundland, Landseer 2-es Csoport: Schnauzers, Tchiorny terrier
4-es Csoport
A többi a 2-es csoportból
5 Emil Munteanu Munćan 2-es Csoport: Cane Corso, English Bulldog, Bullmastiff, Tosa, Dogo Canario, Kangal A többi a 2-es csoportból 2-es Csoport: Schnauzer, Dobermann, Rottweiler, Pinscher, Deutsche Dogge, Boxer, Newfoundland, Landseer
6 Cristina Vasilev A többi a 3-os csoportból
A többi a 9-es csoportból
Román juhászkutyák
7-es Csoport
8-as Csoport
7 Giulio Bezzecchi 1-es Csoport: Deutscher Schäferhund
6-os Csoport
7-es Csoport
10-es Csoport
A többi a 1-es csoportból
A többi a 5-os csoportból
2-es Csoport: Cane Corso, English Bulldog, Bullmastiff, Tosa, Dogo Canario, Kangal
8 Kristina Tar 8-as Csoport 3-as Csoport 4-es Csoport
6-os Csoport
9 Natalia Bryskina 9-es Csoport: Cavalier King Charles Spaniel, Chinese crested dog, Continental Toy Spaniel, Papillon Phalène, Griffon belge, Griffon bruxellois, Japanese Chin, Lhasa Apso, Little lion dog, Pekingese, Petit Brabançon, Poodle, Shih Tzu, Tibetan Spaniel Welsh Corgi, Berner Sennenhund, Labrador Retriever 9-es Csoport: Bouledogue Français, Boston Terrier, Mops, Chihuahueño, Russian Toy
10 Petru Muntean 10-es Csoport
A többi a 2-es csoportból
2-es Csoport: Dobermann, Rottweiler, Pinscher, Deutsche Dogge, Boxer, Newfoundland, Landseer 1-es Csoport
11 András Korózs A többi a 1-es csoportból 2-es Csoport: Cane Corso, English Bulldog, Bullmastiff, Tosa, Dogo Canario, Kangal 10-es Csoport
A többi a 9-es csoportból

Bírók

 

Giulio Bezzecchi
Olaszország

Natalia Bryskina
Ukrajna

Oksana Grebeniuc
Ukrajna

Augustin Ionescu
Románia
 

András Korózs
Magyarország

Petru Muntean
Románia

Emil Munteanu Munćan
Szerbia

Yuliya Ovsyannikova
Oroszország
 

Vasile Carol Papp
Románia

Kristina Tar
Ukrajna

Cristina Vasilev
Románia
 

A szervezőknek jogukban áll a bírói lista megváltoztatása.